Skip to content
MrSHVEC - dárková sada - DOKA
MrSHVEC - dárková sada - DOKA - DEK stavebniny
MrSHVEC - dárková sada - DOKA - DEK ateliér
MrSHVEC - dárková sada - DOKA - KeepCup
MrSHVEC - dárková sada - DOKA - ořechovka
MrSHVEC - dárková sada - DOKA - DEK

dárková sada

DOKA

kategorie

projekt

O projektu

Pro mezinárodní společnost Doka, která je jedním ze světových lídrů ve vývoji bednění a poskytování řešení a služeb v každé fázi a oblasti výstavby, jsme vymysleli a vyvinuli dárkovou sadu pro klienty ze společnosti DEK stavebniny.

Dárková sada obsahuje předměty, které by měly být „pomocníkem“ pro zvládnutí úspěšného dne, s odkazem na osvědčené a tradiční produkty, tak jako jsou stavby. Skleněný kelímek na kávu pro start dne, multifunkční nářadí pro řešení denních výzev a tradiční likér ořechovka, jako odměna za náročný den. 

Následně bylo vymyšleno motto, které propojuje obě společnosti a to je „TVOŘÍME SPOLEČNĚ OTISKY NA ZEMI“. Motto je záměrně dvojsmyslné a to tak, že společnosti DOKA a DEK vzájemně tvoří stavbami, na kterých se podílí otisky na zemi jako půdě a zároveň na Zemi, jako planetě. Otiskem bylo následně motto a loga společností přenesena na víko krabice. To bylo ještě zušlechtěno uměleckým drippingem od KláraŠvec Art, který má evokovat bláto na stavbě, nepříjemnou komplikaci, kterou však s pomocí dárkové sady zvládnete vyřešit. Součástí dárkové sady byla děkovná kartička se jménem obdarovaného.

Jelikož je stavba kombinací řemesla a moderních technologií, byla i dárková sada vyvíjena v tomto duchu. Byly sice použity moderní tiskové metody, laserové gravírování, strojový výsek krabic. Ručně pak bylo potisknuto víko, vložka do krabice byla vyvinuta pomocí tužky a pravítka a následně ručně vyřezána.

Chtěli jsme tím vzdát hold řemeslu a moderním technologiím.

Realizovali jsme

– idea
– dárkové předměty
– návrh etikety
– branding KeepCup
– copywritting a návrh DL kartičky
– motto
– vývoj a konstrukce vložky (ručně)
– branding krabice (ručně)
– dripping (KlaraŠvec Art)
– kompletace
– rozesílka

Rok realizace

2021

„Najít správný směr, mezi opatrností a odvahou je to největší umění.“ —Tomáš Baťa, taky mistr a švec

Pojďme ten správný směr hledat společně